Hakkımızda

Müşterilerimizin gereksinim ve beklentileri doğrultusunda sürekli olarak artı değer yaratmak,
“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ni karşılamak ilk önceliğimizdir.
Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yanında olmak ve destek sağlamak görevimizdir.

Birim AVM

 

Misyonumuz

Etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde gerçekleştirmek, tüm paydaşlarımıza ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

Vizyonumuz

Uzmanlık alanlarımızı genişleterek sektörde yeni ufuklar açmak, müşterilerimizin artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst düzeye taşımak.

Strateji

Uluslararası standartlar ile kalitesi kanıtlanmış, dünya markaları ile en yüksek düzeyde hizmet vermek.

İnsan kaynaklarına ve ileri teknolojiye, yatırıma devam etmek.

İLKELERİMİZ

Duyarlı, ahlaklı ve dürüst

Çevreye ve topluma karşı duyarlı, tüm ilişkilerinde adil, dürüst, iyi niyetli ve anlayışlı olmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak, sosyal sorumlulukları yerine getirmek ilkemizdir. Yasalara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz. Tüm faaliyetlerimizde devletimize, müşterilerimize, personelimize, ortaklarımıza, daima dürüst davranır, doğayı ve kurum içi sosyal dengeyi koruruz.

Hep daha iyiye

Faaliyetlerimizden kaynak yaratarak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek, böylece kalitemizin, hizmet performansımızın ve kaynaklarımızın sürekli gelişimine ivme kazandırmak, ortaklarımıza kar sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak, şirket imajımızı korumak ve güçlendirmek, daima lider konumunda olmak hedefimizdir.

Uzman kadro

Bir ekonomi Dünyası kuruluşu olan Birim AVM A.Ş. satış ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. İddialı ve yetenekli gençler için çekim merkezi olmak, yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından faydalanmak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Birim AVM ’ in devamlılığı için seçtiğimiz yoldur.